100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی
100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی

100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی

سایت های مختلفی در دنیا وجود دارند که در زمینه فعالیت خود به یک برند تبدیل شده اند. به عنوان مثال، google در بین موتورهای جست و جو، Youtube در بین سایت های اشتراک گذاری ویدئو، imdb سایت تخصصی اطلاعات فیلم، Facebook بین شبکه های اجتماعی ، Amazon در بین فروشگاه های اینترنتی و ...سایت brainyquote.com در زمینه سخنان اندیشمندان و بزرگان دنیا نیز یک برند محسوب می شود. این سایت با دارا بودن هزاران موضوع متنوع و نقل قول های صدها شخصیت معروف از سراسر جهان حرف نخست را در این زمینه می زند.شاید شما هم با رده بندی هایی مثل 250 فیلم برتر دنیا،100 کتاب پرفروش جهان، 10 نفر از ثروتمندترین افراد دنیا و ... روبرو شده باشید. سایت مزبور هم با مکانیسمی شبیه سایت imdb در رده بندی 250 فیلم برتر دنیا، با استفاده از نظرسنجی از مخاطبان خود اقدام به انتشار 100 نقل قول  برتر در سایت خود نموده است.با مراجعه به آدرس این سایت در انتهای صفحه اصلی، این فهرست تحت عنوان   Top 100 Quotes دیده می شود.در این محصول، این 100 نقل قول را همراه با ترجمه آنها گردآوری کرده...

100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی

سایت های مختلفی در دنیا وجود دارند که در زمینه فعالیت خود به یک برند تبدیل شده اند. به عنوان مثال، google در بین موتورهای جست و جو، Youtube در بین سایت های اشتراک گذاری ویدئو، imdb سایت تخصصی اطلاعات فیلم، Facebook بین شبکه های اجتماعی ، Amazon در بین فروشگاه های اینترنتی و ...

سایت brainyquote.com در زمینه سخنان اندیشمندان و بزرگان دنیا نیز یک برند محسوب می شود. این سایت با دارا بودن هزاران موضوع متنوع و نقل قول های صدها شخصیت معروف از سراسر جهان حرف نخست را در این زمینه می زند.

شاید شما هم با رده بندی هایی مثل 250 فیلم برتر دنیا،100 کتاب پرفروش جهان، 10 نفر از ثروتمندترین افراد دنیا و ... روبرو شده باشید. سایت مزبور هم با مکانیسمی شبیه سایت imdb در رده بندی 250 فیلم برتر دنیا، با استفاده از نظرسنجی از مخاطبان خود اقدام به انتشار 100 نقل قول  برتر در سایت خود نموده است.

با مراجعه به آدرس این سایت در انتهای صفحه اصلی، این فهرست تحت عنوان   Top 100 Quotes دیده می شود.

در این محصول، این 100 نقل قول را همراه با ترجمه آنها گردآوری کرده ایم.

 

فایده داشتن این محصول چیست؟

1-شما می توانید این نقل قول ها را که به انتخاب کاربران سایت مزبور در راس سایر نقل قول ها قرار گرفته اند، در شبکه های اجتماعی همانند تلگرام و اینستاگرام به اشتراک بگذارید. این نقل قول ها اکثرا همراه با تصاویر طبیعت می باشند که بخصوص کاربران اینستا گرام می توانند این تصاویر را به اشتراک بگذارند.

2-کسانی که با فن ترجمه آشنایی دارند می دانند که زبان مبدا زیبایی هایی دارد که نمی توان با ترجمه این زیبایی ها را منتقل کرد. مثلا این نقل قول ها که همگی به زبان انگلیسی می باشند، دارای یک وزن آهنگین می باشند که ترجمه فارسی این جملات فاقد این وزن می باشد. شما می توانید این تصاویر را به اشتراک گذاشته و ترجمه آنها را در زیر این تصاویر درج کنید تا اثربخشی مطلب شما دو چندان شود.

3-سایت مزبور تنها نقل قول ها و گویندگان آن ها را درج کرده است ولی ما علاوه بر اینها، یک شناسنامه کوتاه از این شخصیت ها به علاوه تصاویر آنها را در یک فایل PowerPoint گردآوری کرده ایم تا شما بیشتر با گویندگان این نقل قول ها آشنا شوید.

 

این محصول شامل چه مواردی است؟

  • یک فایل PowerPoint
  • یک فایل PDF
  • پوشه تصاویر شخصیت ها
  • پوشه تصاویر طبیعت حاوی نقل قول ها

 

در ادامه می توانید چند اسلاید نمونه از این محصول را از اینجا دانلود کنید.

در آخر باید بگویم که ترجمه اینجانب یک ترجمه کامل و بدون نقص نیست و خواهشمندم که کاستی های ترجمه را به بزرگی خود ببخشید

منتظر محصولات دیگری از این دست از طرف ما باشید.

 

 

 قیمت: 5,000 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

دانلود مجموعه ای از تصاویر ، آثار و سخنان چارلز دیکنز


الفبای برنامه نویسی به زبان جاوا


100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی


دانلود مجموعه آثار جوزف کنراد


دانلود مجموعه آثار ویلکی کالینز


دانلود مجموعه آثار لئو تولستوی


دانلود مجموعه آثار ویلیام شکسپیر


دانلود مجموعه آثار جک لندن


دانلود مجموعه آثار گوته


فیلم نامه تمامی آثار کریستوفر نولان


دانلود 100 رمان برتر دنیا


دانلود مجموعه آثار ویکتور هوگو


دانلود مجموعه آثار مارک تواین


دانلود مجموعه آثار الکساندر دوما(پدر)


دانلود مجموعه آثار خواهران برونته


دانلود مجموعه آثار لئو تولستوی


فیلم نامه تمامی آثار کریستوفر نولان


دانلود مجموعه آثار خواهران برونته


دانلود مجموعه آثار گوته


دانلود مجموعه آثار ویلیام شکسپیرکلمات کلیدی :250 فیلم برتر این جملات فاقد زیبایی هایی دارد سایت مزبور تنها مبدا زیبایی هایی علاوه تصاویر آنها powerpoint گردآوری کرده فایل powerpoint گردآوری نقل قول این نقل این محصول nbsp nbsp سایت مزبور این تصاویر های اجتماعی 100 نقل این سایت تصاویر طبیعت ترجمه تصاویر اشتراک محصول توانید شخصیت باشند مزبور زمینه 100 کلام زیبا از بزرگان دنیا به زبان انگلیسی + ترجمه فارسی250 فیلم برتر این جملات فاقد زیبایی هایی دارد سایت مزبور تنها مبدا زیبایی هایی علاوه تصاویر آنها powerpoint گردآوری کرده فایل powerpoint گردآوری نقل قول این نقل این محصول nbsp nbsp سایت مزبور این تصاویر های اجتماعی 100 نقل این سایت تصاویر طبیعت ترجمه تصاویر اشتراک محصول توانید شخصیت باشند مزبور زمینه